O Firmie

Celem działalności firmy OK747 jest realizacja pasji, opartej na wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu w zakresie doradztwa dla przedsiębiorstw, consultingu, oraz organizacji szkoleń.

Od ponad 12 lat z sukcesem funkcjonujemy na rynku usług biznesowych, wykorzystując efekt synergii oferowanych usług. Kompleksowe wsparcie na które może liczyć klient, jak również zastosowanie sprawdzonych w praktyce metod doradczych i szkoleniowych pozwoliło na stworzenie innowacyjnego produktu

Działamy wśród wymagających klientów, którzy cenią sobie profesjonalne podejście, przejrzyste standardy współpracy jak również ścisłe określenie celu procesu (i jego realizacje). To właśnie dzięki wypracowaniu i stosowaniu innowacyjnych standardów możemy pochwalić się długofalową współpracą ze znaczącymi przedsiębiorstwami – często będącymi liderami w swoich branżach.

 Nasza misja

Pomagamy naszym klientom wzmocnić pozycje na rynkach charakteryzujących się duża dynamiką – tak aby w 100% mogli wykorzystać potencjał zgromadzony w organizacji, umieli skutecznie planować i przewidywać oraz byli świadomi wartości swej firmy (w tym pracowników).

Wartości którymi kieruje się firma pozwoliły na stworzenie pozytywnych relacji z ze środowiskiem biznesowym. Staramy się wspólnie kreować nowe produkty / rozwiązania tak aby przedsiębiorstwa z jednej strony stabilniej funkcjonowały w zmiennych warunkach rynkowych, z drugiej były przygotowane i akceptowały konieczne zmiany w ramach organizacji i jej otoczeniu.

Istotną wartością naszych doradców jest możliwość realizacji ponadprzeciętnych wyzwań i kreowania unikalnych rozwiązań. Uczciwość oraz poprawne relacje oparte na wzajemnym szacunku są kluczowymi wartościami przedsiębiorstwa.